Za nami etap rejonowy Konkursu “Santo Subito”. Oto wyniki:

Archidiecezjalny Konkurs SANTO SUBITO o św. Janie Pawle II ma na celu zainteresowanie osobą Jana Pawła II, szerzenie jego kultu oraz ukazanie aktualności jego nauczania. Tegoroczny temat: Warszawa św. Jana Pawła II. Gala finałowa konkursu odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 16.30 w Galerii Porczyńskich

Wyniki Konkursu „Santo Subito” – etap rejonowy:

Rejon Centralny

 

klasa 0

 

1 miejsce – Zofia Hulicka

2 miejsce – Joanna Prus

3 miejsce – nie przyznano

 

klasa I

 

1 miejsce – Jan Gierszewski, SP 46

2 miejsce – Marianna Nowicka, SP 46

3 miejsce – nie przyznano

klasa II

 

1 miejsce – Wiktoria Pietraczyk, SP 203

2 miejsce – Antonina Kulig, SP Kolegium Zakonu Pijarów

3 miejsce – Julian Karwowski, SP 319

klasa III

 

1 miejsce – Aleksandra Mikita, SP 46

2 miejsce – Izabella Krasińska, SP 46

3 miejsce – Natalia Woźniakowska, SP 220

klasa IV – VI

 

1 miejsce – Kajetan Wojciech Pałęcki ZPSM Miodowa; Olivia Różycka SP 107

2 miejsce – Patrycja Krawczyk SP 46; Mateusz Wojtkowski SP 46

3 miejsce – Kacper Strojecki SP 203; Kalina Włodek SP9 STO

Szkoła ponadgimnazjalna

dwie prace uszkodzone – brak możliwości odtworzenia

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Anna Pińczuk CXIX LO im. Jacka Kuronia

 

 


Rejon Południowy

 

Klasa 0

1 miejsce – Maja Kapica, SZP im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

2 miejsce – Mateusz Siedlecki, Przedszkole nr 4 w Piasecznie

3 miejsce – Noemi Lewandowska, SP nr 1 w Piasecznie

Klasa I

1 miejsce – Oliwia Wolsa, PSP im. JPII w Belsku Dużym

2 miejsce – nie przyznano

3 miejsce – nie przyznano

Klasa II

1 miejsce – Zofia Kociewiak, PSP im. JP II w Belsku Dużym

2 miejsce – Szymon Dzióbkowski, SP w Dobieszu

3 miejsce – Maciej Gutowski, ZSP w Józefosławiu

Klasa III

1 miejsce – Anita Bożek, SP nr 1 w Piasecznie

2 miejsce – Bartłomiej Kopyszko, SP w Dobieszu

3 miejsce – Oliwia Przybylska, ZSP w Józefosławiu

 

Klasy IV

1 miejsce – Alicja Lesiak, PSP w Tarczynie

2 miejsce – Agata Sibilska, PSP w Belsku Dużym

3 miejsce – nie przyznano

Klasy V

1 miejsce – Kamil Olczak, PSP w Tarczynie

2 miejsce – Jakub Kołaciński, SP im. Juliana Stepkowskiego w Tarczynie

3 miejsce – Nikola Szczygielska, SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiegow Dobieszu

 

Klasy VI

1 miejsce – Julia Chajęcka, SP w Dobieszu

2 miejsce – Kacper Czajkowski, PSP w Tarczynie

3 miejsce – nie przyznano

Szkoła ponadgimnazjalna

1 miejsce – Katarzyna Głowa, ZSP im. Szarych Szeregów w Tarczynie

2 miejsce – Paulina Smolińska, ZSP im. Szarych Szeregów w Tarczynie

3 miejsce – nie przyznano

 


 Rejon Północny

 

Klasy od 0 – III

 

I miejsce – Wojciech Zalewski  – klasa III – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie D.

II miejsce – Zofia Szcześniak – klasa III – SP nr 223 w Warszawie

III miejsce – Karolina Sucharska – klasa III – SP nr 80 w Warszawie

 

Klasy IV – VI

 

I miejsce – Michał Bednarski – klasa Vc – SP. Nr 223 w

II miejsce – Izabella Perl – klasa Ve – SP w Starych Babicach

III miejsce –Tadeusz Berkowski – klasa V – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie D.

Ponadgimnazjalne

I miejsce – Patrycja Kozłowska – klasa II – Technikum Księgarskie – Zespół Szkół nr 18


 

Rejon Zachodni

klasa 0

I miejsce – Magdalena Krzysztosiak, klasa O, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Woli Krakowiańskiej

klasa I 

nagród nie przyznano

klasa II

I miejsce – Iga Wachowicz – Matulka, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Woli Krakowiańskiej

II miejsce – Mateusz Krzysztosiak, Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Woli Krakowiańskiej

klasa III

I miejsce – Filip Brzozowski, Szkoła Podstawowa nr 6 w Pruszkowie

II miejsce – Anna Celinska – Janowicz, Szkoła Podstawowa nr 6 w Pruszkowie

III miejsce – Patrycja Kalisiewicz, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

klasa IV

I miejsce – Michał Policht, Zespół Szkół w Żółwinie

II miejsce – Kacper Weikur, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

III miejsce – Kinga Słowińska, Szkoła Podstawowa nr 264 w Warszawie

klasa V

I miejsce – Jakub Osiadacz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Mazowieckim

II miejsce – Anna Szyguła, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

III miejsce – Wiktoria Rygasiewicz, Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego, w Raszynie

klasa VI

 I miejsce – Zuzanna Dziewicka, Szkoła Podstawowa nr 88 w Warszawie

II miejsce – Joanna Szewczyk, Szkoła Podstawowa nr 5  w Pruszkowie

III miejsce – Brygida Bernadetta Pokorska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie