Konkurs “Santo Subito” rozstrzygnięty. Lista laureatów

W dniu 20 grudnia 2021 został rozstrzygnięty Archidiecezjalny Konkurs o św. Janie Pawle II - "Santo Subito" pod hasłem: "Mąż modlitwy zanurzony w Bogu" . Publikujemy listę laureatów w kolejności alfabetycznej:

Szkoły Podstawowe:

Klasa O

  • Maria Kopyt – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego 05-510 Konstancin – Jeziorna – Agata Kijo
  • Ksawery Majkusiak – Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3, 01-835 Warszawa – s. Dorota Sypniewska
  • Stanisław Parysz – Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3, 01-835 Warszawa – s. Dorota Sypniewska
  • Krystyna Pulcyn – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika, Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa – s. Janina Mrozowicz
  • Jagoda Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5, 02-739 Warszawa – Agnieszka Piskorz

Klasa I

  • Sandra Indrzejczyk – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza ul. Polna 40, 05-082 Stare Babice – Marina Sakowska
  • Adam Sawiński -Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefy Joteyko, ul. Zielony Rynek 2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki – Renata Łoszewska
  • Amelia Zagrajek – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefy Joteyko, ul. Zielony Rynek 2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki – Renata Łoszewska
  • Jakub Zalewski – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza ul. Jastrzębska 34, 05-831 Wola Krakowiańska  – Katarzyna Golianek

Klasa II

  • Iga Książek – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza ul. Jastrzębska 34, 05-831 Wola Krakowiańska – Katarzyna Golianek
  • Alicja Ondruch – Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3, 01-835 Warszawa – s. Dorota Sypniewska
  • Jadwiga Pulcyn – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa – s. Janina Mrozewicz
  • Ludwika Wielgos – Szkoły Sióstr Zmartwychwstanek Szkoła Podstawowa ul. Krasińskiego 31 Warszawa, 01-784 – s. Renata Ciężkowska
  • Anna Wiśnios – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza ul. Polna 40, 05-082 Stare Babice – Marina Sakowska

Klasa III

  • Jan Fijewski – Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców ul. Jana Cybisa 1, 02-781 Warszawa  – s. Estera Tyrała
  • Antoni Śpiewak – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa  – s. Janina Mrozowicz
  • Laura Włodyga – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Poznańska 541, 05-860 Święcice – Marzena Czajkowska
  • Wiktoria Żardecka – Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5, 02-739 Warszawa – Barbara Nowoszewska

Klasa IV

  • Aleksander Bogusz – Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5, 02-739 Warszawa – Agnieszka Nicpoń
  • Natalia Domuracka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 19, 05-870 Błonie – Maciej Jaworski
  • Dominik Ezman – Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej ul. Elekcyjna 21/23, 01-128 Warszawa  – s. Bakhita Menes
  • Wiktoria Gołaszewska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej ul. Jana Kasprowicza 107, 01-823 Warszawa – Hanna Paćwierz
  • Wiktoria Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa – s. Janina Mrozowicz

Klasa V

  • Julia Dawidowicz – Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren ul. Stanisława Szobera 1/3, 01-318 Warszawa- Joanna Kuzawińska
  • Daria Kuban – Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37, 01-106 Warszawa – Monika Dmowska
  • Maja Nowak – Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37, 01-106 Warszawa – Monika Dmowska
  • Katarzyna Rozwadowska – Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza ul. Władysława Broniewskiego 99A, 01-876 Warszawa – Maciej Artemiuk
  • Mateusz Zelik -Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Poznańska 541, 05-860 Święcice – Marzena Czajkowska

Klasa VI

  • Marta Andrzejewska – Społeczna Szkoła Podstawowa MTE ul.  Brzozowa 1, 05-822 Milanówek   – Agnieszka Perzanowska
  • Amelia Grzegorczyk – Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza ul. Jastrzębska 34, 05-831 Wola Krakowiańska – Anna Powązka, Katarzyna Goljanek
  • Wojciech Maciejczak – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza ul. Polna 40, 05-082 Stare Babice – Marina Sakowska
  • Sandra Rudnytska – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa – Joanna Tokarzewska
  • Łucja Zatyka – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Poznańska 541, 05-860 Święcice – Marzena Czajkowska

Klasa VII

  • Adam Dobrzyński – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Machcin 24, 05-650 Chynów – ks. Michał Dubicki
  • Karol Domuracki – Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 19, 05-870 Błonie – Maciej Jaworski
  • Daria Kalinchuk – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej ul. Jana Kasprowicza 107, 01-823 Warszawa – Jolanta Czarzasta
  • Piotr Rogala – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Poznańska 541, 05-860 Święcice – Marzena Czajkowska
  • Marta Zbikowska -Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza ul. Polna 40, 05-082 Stare Babice – Marina Sakowska

Klasa VIII

  • Amelia Jakubczak – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Wybickiego ul.  Polna 17, 05-600 Grójec – Aneta Senator
  • Zuzanna Miller – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego ul. Dworska 2, 05-510 Chylice – ks. Marcin Piecyk
  • Wiktoria Monarcho – Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37, 01-106 Warszawa – Monika Dmowska
  • Thu Nguyen Quynh – Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4, 00-574 Warszawa – Joanna Tokarzewska
  • Natalia Sidorowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno – Elżbieta Ostasiuk

 

Szkoły Specjalne

Klasy I-III

  • Radosław Czerechowicz – Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Bożena Pawlak
  • Paweł Kaniewski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jurki 32, 05-652 Pniewy – Eliza Chyła
  • Konrad Poniewierski – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56, 01-193 Warszawa – Justyna Domańska
  • Mateusz Sucharzewski – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Jurki 32, 05-652 Pniewy – Joanna Basińska
  • Emilia Świętoń – Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 177 ul Szczęśliwicka 45/47, 02-353 Warszawa – Łukasz Barszczewski

Klasy IV-VI

  •  Bartosz Plebański –  Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Andrzej Czyżewski
  • Mateusz Pruszkowski – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa – Justyna Domańska
  • Julia Targoszewska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 51 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 8 im. Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7, 00-448 Warszawa – s. Kornelia Kuczyńska
  • Agata Wiatrowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących – Szkoła Podstawowa nr 2, 05-840 Brwinów ul. Żwirowa 16  – Beata Kowalczyk

 Klasy VII-VIII

  • Szymon Bojczuk – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56, 01-193 Warszawa – Justyna Domańska
  • Jakub Kafel – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147, ul. Karolkowa 56, 01-193 Warszawa – Justyna Domańska
  • Joanna Kosińska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56, 01-193 Warszawa – Justyna Domańska
  • Nikola Szulborska – Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Bożena Pawlak

Szkoły ponadpodstawowe

  • Rafał Grzyb – Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Krystyna Grabińska
  • Dominik Jechowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jurki 32, 05-652 – Joanna Basińska
  • Martyna Stanisławska –  Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Kinga Kasior-Walczak
  • Sebastian  Wróblewski – Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa – Łukasz Mrozek
  • Julia Zwierzchowska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jurki 32, 05-652 Pniewy – Joanna Basińska

Ogłoszenie wyników odbędzie się na Gali finałowej w kwietniu. O szczegółach poinformujemy w wiadomości do nauczycieli.

Laureatom gratulujemy a wszystkim uczestnikom i nauczycielom dziękujemy za udział w Konkursie i zapraszamy już na przyszły rok.